Philips 27" 27M2N3200NF FHD (1920×1080) IPS, Gaming, 144Hz, 0.5ms/1ms, HDR10, HDMI/DP, Audio Out 0,0000000000 KOM - lost
  • {{CurrentProduct.Savings_percentage_print}}
Philips 27" 27M2N3200NF FHD (1920×1080) IPS, Gaming, 144Hz, 0.5ms/1ms, HDR10, HDMI/DP, Audio Out
  • Šifra artikla
    74996
  • Kataloški broj
    27M2N3200NF/00
  • Jamstvo
    36 mjeseci
{{CurrentProduct.SinglePriceToPay_print}}
{{formatPrice(CurrentProduct.FinalPriceToPayWithoutVAT)}}
Proizvod više nije dostupan
Akcijske cijene vrijede samo za tvrtke koje se bave daljnjom prodajom.
Ovaj 27-inčni IPS monitor pruža oštru sliku za igranje. Uz brzinu osvježavanja od 144 Hz i Smart MBR od 0,5 ms, možete očekivati čistu sliku i vrlo kvalitetan sveobuhvatni doživljaj igranja.
Tehničke specifikacije
Slika/zaslon
Veličina ploče 27 inča / 68,5 cm
Omjer širine i visine 16:9
Vrsta LCD zaslona Tehnologija IPS
Vrsta pozadinskog osvjetljenja W-LED sustav
Razmak piksela 0,3114 x 0,3114 m
Svjetlina 300 cd/m2
Boje zaslona 16,7 M
Paleta boja (uobičajeno) Adobe RGB 90 %, DCI-P3: 95 %, sRGB: 120 %, NTSC 110 %*
Omjer kontrasta (uobičajeno) 1500:1
SmartContrast Mega Infinity DCR
Vrijeme odziva (uobičajeno) 4 ms (od sive do sive)*
Kut gledanja 178o (V)/178o (O) @ C/R > 10
Napredne značajke slike SmartImage game
Maksimalna razlučivost 1920 x 1080 pri 144 Hz (HDMI/DP)
Efektivno područje pregleda 597,888 (V) x 336,312 (O) mm
Frekvencija skeniranja 30 – 160 kHz (V) / 48 – 144 Hz (O)
sRGB Da
Bez titranja Da
Gustoća piksela 81,59 PPI
LowBlue Mode Da
Premaz zaslona monitora Sprječava odbljesak, 3H, neprozirnost 25 %
Malo kašnjenje ulaznog signala Da*
Prilagodljiva sink. Da
G-SYNC Da
HDR Podrška za HDR 10
Smart MBR 0,5 ms*
Smart MBR Sync Da
Smart Crosshair Da
Shadow Boost Da
Mogućnost povezivanja
Signalni ulaz
HDMI 1.4 x 1, DisplayPort 1.4 x 1
Ulaz sinkronizacije
Odvojena sinkronizacija
Audio (ulaz/izlaz)
Izlaz za slušalice
HDCP
HDCP 1.4 (HDMI/DP)
Praktičnost
Kompatibilnost za Plug & Play
DDC/CI
Mac OS
sRGB
Windows 11 / 10
Praktične značajke
Uključeno/isključeno
Izbornik/U redu
Ulaz/gore
Postavke za igru/dolje
SmartImage za igre/pozadina
OSD jezici
Portugalski (Brazil)
Češki
Nizozemski
Engleski
Finski
Francuski
Njemački
Grčki
Mađarski
Talijanski
Japanski
Korejski
Poljski
Portugalski
Ruski
Španjolski
Pojednostavljeni kineski
Švedski
Turski
Tradicionalni kineski
Ukrajinski
Dodatne pogodnosti
Kensington brava
VESA stalak (100 x 100 mm)
LowBlue Mode
Upravljački softver
Evnia Precision Center
Slabo plavo svjetlo
Da
Postolje
Nagib
-5/20 stupanj
Snaga
Napajanje
Ugrađena
100 – 240 V AC, 50 – 60 Hz
Isključeno
0,3 W (uobičajeno)
Uključeno
21,6 W (uobičajeno)
Stanje pripravnosti
0,5 W (uobičajeno)
LED indikator napajanja
Tijekom rada – bijela
Način rada pripravnosti – bijela (bljeska)
Energetska klasa
E
Dimenzije
Pakiranje u mm (Š x V x D)
780 x 455 x139 mm
Proizvod bez postolja (mm)
616 x 362 x 55 mm
Proizvod s postoljem (maks. visina)
616 x 463 x 216 mm
Masa
Proizvod s ambalažom (kg)
6,06 kg
Proizvod s postoljem (kg)
3,72 kg
Proizvod bez postolja (kg)
3,17 kg
Radni uvjeti
Nadmorska visina
Tijekom rada: +12.000 stopa (3,658 m), Kada ne radi: +40.000 stopa (12.192 m)
Raspon temperature (rada)
0 °C do 40 °C
MTBF
50 000 h (bez pozadinskog osvjetljenja) sat(i)
Relativna vlažnost
20 % – 80 %
Raspon temperature (skladištenje)
-20 °C do 60 °C
Održivost
Okoliš i energija
RoHS
Ambalaža se može reciklirati
100 %
Plastika dobivena recikliranjem iskorištenih proizvoda
85 %*
Sukladnost i standardi
Propisi i odobrenja
CB
CE oznaka
INMETRO
ETL
CEC
TUV/ISO9241-307
TUV-BAUART
EAC
EAC ROHS
UKCA
EMF
FCC
ICES-003
Kućište
Boja
Tamnosiva
Završna obrada
Naglašena tekstura
Što se nalazi u kutiji?
Kabeli
HDMI kabel, kabel za napajanje
  • Robna marka
  • PHILIPS
  • Dijagonala
  • 27"