Green Cell UPS (UPS15) Online RTII 3000VA/2700W, Pure sine wave, GC App, LCD 0,0000000000 KOM - lost
  • {{CurrentProduct.Savings_percentage_print}}
Green Cell UPS (UPS15) Online RTII 3000VA/2700W, Pure sine wave, GC App, LCD
  • Šifra artikla
    46461
  • Kataloški broj
    UPS15
  • Jamstvo
    24 mjeseca
{{CurrentProduct.SinglePriceToPay_print}}
{{formatPrice(CurrentProduct.FinalPriceToPayWithoutVAT)}}
Proizvod više nije dostupan
Akcijske cijene vrijede samo za tvrtke koje se bave daljnjom prodajom.
- UPS Green Cell with On-line topology characterized by double conversion of the supply voltage
- The emergency power supply with a total power of 2700W and an apparent power of 3000VA has been equipped with AGM batteries by Green Cell, which provide stable and safe parameters for your devices.
- Download the app on https://gcups.greencell.global/en
Features:
- Warranty: 24 months (12 months for battery)
- Power: 3000VA (2700W)
- Surge protection: Yes
- Type: Online
- Overcharge protection: Yes
- The possibility of return: Up to 30 days
- Product code: UPS15
- Manufacturer: Green Cell
- Size: 440x86.5x720 mm
- Weight: 23,3
- Input Voltage: 110-290V
- Input frequency: 45-65Hz (detected automatically)
- Output Voltage: 200/208/220/230/240V AC
- Output frequency: 50Hz / 60Hz
- Batteries: 6x 12V/9Ah battery - battery life at 100% load of 3-5min (displayed on the LCD panel