  • {{CurrentProduct.Savings_percentage_print}}
Green Cell UPS (UPSLM600) 1000VA/600W, Modified sine wave, Line Interactive AVR, LCD
  • Šifra artikla
    77647
  • Kataloški broj
    UPSLM600
  • Jamstvo
    24 mjeseca
{{CurrentProduct.SinglePriceToPay_print}}
{{formatPrice(CurrentProduct.FinalPriceToPayWithoutVAT)}}
Proizvod više nije dostupan
Akcijske cijene vrijede samo za tvrtke koje se bave daljnjom prodajom.
Green Cell UPS štiti uređaje od nestanka struje, gubitka podataka i prenapona.
Uz ukupnu snagu od 600 W i prividnu snagu od 1000 VA, opremljeno je preglednim LCD zaslonom i namjenskom aplikacijom.
Značajke:
- Proizvođač: Green Cell
- Garancija: 24 mjeseca (12 na baterije)
- Snaga: 1000 VA (600W)
- Ulaz (V): 220/230/240
- Izlaz: 230 V izmjenične struje
- Ulazna frekvencija: 50/60 Hz
- Izlazna frekvencija: 50Hz ili 60Hz (automatsko otkrivanje)
- Vrijeme odziva: 2-6 ms
- Tip sinusnog vala: Modificirani sinusni val
- Vrijeme punjenja: 4-6 sati
- Komunikacija: USB
- Utori: 4x Schuko
- Zaštite: termički, prenaponski, kratki spoj
- Zaštita od prenapona: RJ45 (100 Mb/s)
- Indikator: LCD
- Tip: Tower
- Baterija: 2x12V/7Ah
- Dimenzije: 353x149x162mm